Akustik Piyanolar

Kuyruklu Piyanolar

» C. Bechstein Modeller » Bechstein Modeller » W. Hoffmann Modeller » Samick Modeller

Konsol Piyanolar

» C. Bechstein Modeller » Bechstein Modeller » Zimmermann Modeller » W. Hoffmann Modeller » Samick Modeller » Offenbach Modeller

Dijital Piyanolar

» Dynatone Modeller

Gitarlar

» Samick Klasik Gitar » Samick Akustik Gitar » Samick Elektro Gitar » Samick Bas Gitar

Bergerault


Diğer Ürünlerimiz

» Piyano Tabureleri » Tel Sarma Makinası » İkinci El Piyanolar » Sessiz/Silent Modeller
ANASAYFA KURUMSAL HİZMETLERİMİZ BAYİLİK İLETİŞİM
Teknik ServisAkortPiyano Parçası SiparişiPiyano KiralamaTaşıma

Hizmetlerimiz

» Teknik Servis Akustik Piyano bünyesinde piyano için servis, akort ve yenileme merkezi (İstanbul merkez) ve Anadolu’nun birçok şehrinde de merkeze bağlı servis şubeleri mevcuttur. Tüm servis elemanları ile Akustik Piyano konservatuvarların ilgili bölümlerinden mezun, akademik uzmanlıklara sahip olan Türkiye’deki tek firmadır. Akustik Piyano Türkiye’de sattığı tüm piyanolar için fabrikasyon hatalara karşı 10 yıl ücretsiz servis ve parça  güvencesi veren tek firmadır.

Firmanın yenileme merkezinde piyanonun A’dan Z’ye her türlü onarımı yapılmaktadır. Mekanik aksam onarımlarında tümüyle birinci kalite malzemeler kullanılır. Bilindiği gibi piyano uygun ortamda bulundurulduğunda ve periyodik bakımı ile akortları uzman kişilerce yapıldığında çok uzun ömürlü bir enstrümandır.

Bu sayfada yer alan tüm yazı, görsel ve metinlerin kullanım hakkı Akustik Piyano San. Tic. Ltd. Şti'ne aittir. İzinsiz kopyalanamaz.